Usługi kosmetyczne

Liposukcja kawitacyjna

Liposukcja ultradźwiękowa jest nowoczesną i nieinwazyjną metodą walki z tkanką tłuszczową i cellulitem występujących w miejscach predysponowanych tj. brzuch, pośladki, biodra, talia a nawet ręce. Podczas liposukcji kawitacyjnej ultradźwięki, które oddziałują na błonę komórkową komórek tłuszczowych, przyczyniają się do jej uszkodzenia. Wibracja ultradźwiękowa prowadzi do rozbicia komórek tłuszczowych, dzięki czemu jest ich coraz mniej i widoczny jest efekt usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Kolejnym etapem jest rozbijanie tkanki tłuszczowej, drenaż limfatyczny oraz wzmocnienie elastyczności skóry. Temperatura w tkankach wzrasta na skutek działania promieniowania podczerwonego, następstwem czego jest szybszy metabolizm. Tłuszcz i toksyny usuwane są z ciała poprzez gruczoły potowe, układ limfatyczny i naczyniowy. Docierają do wątroby gdzie komórki tłuszczowe traktowane są jak tłuszcz pochodzący z pożywienia.

 Wskazania: redukcja tkanki tłuszczowej, wyszczuplenie, modelowanie sylwetki, ujędrnienie skóry, pobudzenie krążenia, odżywienie skóry, poprawa elastyczności skóry, wysmuklenie sylwetki, stymulacja przemiany materii.

Przeciwwskazania: ciąża i okres laktacji, choroba nowotworowa (do 5 lat po zakończeniu kuracji), niewydolność serca, nadciśnienie tętnicze, choroby wirusowe i bakteryjne skóry, przerwana ciągłość naskórka, gorączka, osłabienie i wycieńczenie organizmu, osteoporoza, obecność w okolicy zabiegowej ciał obcych metalicznych i implantów, epilepsja, stwardnienie rozsiane, menstruacja, cukrzyca, rozrusznik, zastawka serca, choroby wątroby.

joya.launius@mailxu.com