Usługi kosmetyczne

Zabieg z maską termoaktywną

Zabieg z wykorzystaniem maski termoaktywnej to zabieg, który daje wspaniałe efekty długotrwałego liftingu, powoduje wzrost jędrności i elastyczności skóry, a także zwiększa stopień wilgotności naskórka. Dzięki stymulacji cyrkulacji krwi i limfy usuwane są zbędne produkty przemiany materii, co powoduje efekt odtoksycznienia i rozjaśnienia skóry. Skóra staje się jaśniejsza, dotleniona i odżywiona.

WSKAZANIA: zaburzenie rogowacenia naskórka, skóra atroficzna, płytkie i głębokie zmarszczki, utrata jędrności skóry.

PRZECIWWSKAZANIA: astma, duszności, klaustrofobia, choroby tarczycy.

DZIAŁANIE: Zabieg z wykorzystaniem maski termoaktywnej to pielęgnacji skóry w trzech etapach. W pierwszej fazie zabiegu dochodzi do penetracji substancji aktywnych w głąb naskórka, co powoduje jego nawilżenie i odżywienie. W kolejnej fazie, zwanej fazą cieplną dochodzi do przyspieszenia procesów fizjologicznych zachodzących w skórze m.in. krążenia krwi i limfy, dzięki czemu usuwane są szkodliwe związki zalegające w skórze. Podczas ostatniej fazy zabiegu dochodzi do wzmocnienia skóry i ścian naczyń włosowatych. Następuje wyraźna stymulacja krążenia, a co za tym idzie poprawa ukrwienie i dotlenienie skóry.

EFEKTY ZABIEGU: efekt długotrwałego liftingu, wzrost elastyczności i jędrności skóry, stymulacja układu limfatycznego, dotlenienie i odżywienie, wygładzenie zmarszczek, odtoksycznienie i rozjaśnienie skóry.

rudolf.freeby@mailxu.com