Usługi kosmetyczne

GlySkinCare – zabieg złuszczający

GlySkinCare jest to linia produktów do pielęgnacji skóry, oparta na naukowych rozwiązaniach i stworzona przez wiodącą amerykańską firmę farmaceutyczną. Ta ciesząca się zaufaniem linia pielęgnacyjna dostępna jest wyłącznie w renomowanych salonach kosmetycznych i gabinetach dermatologicznych.

Kluczowym składnikiem występującym w kosmetykach GlySkinCare jest kwas glikolowy, pozyskiwany z trzciny cukrowej. Jego zaletą jest to, że poprawia wygląd i kondycję skóry w każdym wieku. W odpowiednio dobranym stężeniu przyniesie oczekiwany efekt zarówno u ludzi młodych, u których skóra wymaga szczególnej pielęgnacji, jak i u osób z cerą dojrzałą z pierwszymi oznakami starzenia i wiotczenia.

Dzięki szczególnym właściwością kwasu możliwe jest złuszczanie martwego naskórka, rozjaśnianie przebarwień, nawilżanie oraz poprawa napięcia skóry. Kwas glikolowy znakomicie sprawdza sie również w przypadku cery tłustej ze skłonnością do zmian trądzikowych, albowiem reguluje pracę gruczołów łojowych i zmniejsza wydzielanie sebum. Po serii zabiegów cera taka staje sie oczyszczona i bardziej delikatna a wszelkie niedoskonałości spowodowane zmianami trądzikowym znikają.

Kwas glikolowy zastosowany w produktach GlySkinCare został poddany procesowi estryfikacji, dzięki czemu zapewniona jest wysoka skuteczność produktów przy jednoczesnej łagodnej pielęgnacji skóry, bez ryzyka podrażnień.

isa.haines@mailxu.com